Lokalita

Cenově dostupný bytový komplex Rezidence Kralupy se nachází na pravém břehu Vltavy v klidné lokalitě Kralup nad Vltavou – Lobečku v ulici Cesta brigádníků. Díky své poloze se jedná o univerzální a všestranný projekt, v jehož blízkosti jsou obchodní domy Tesco a Lidl, školy, školka i lékařské ordinace.

Nemusíte být cyklonadšenci nebo in-line bruslaři, abyste si díky blízké cyklostezce užili objevování krás břehů Vltavy. Velkým lákadlem pro místní i cykloturisty z okolí je evropská cyklostezka EV 7 spojující norský Nordkapp s Maltou. V okolí se nachází i řada známých a zajímavých turistických cílů – zámek Nelahozeves, zřícenina hradu Okoř, zámek Veltrusy nebo třeba památná hora Říp. Ideální tipy na sobotní výlet s přáteli.

Za kulturou můžete vyrazit do kina Vltava, městské knihovny nebo muzea. Ve městě se nachází řada restaurací a kaváren. Za sportem se můžete vydat na zimní stadion, fotbalový stadion nebo do plaveckého areálu. 
Rezidence Kralupy přináší klidné a po všech stránkách rozumné bydlení pro každého.

Pokud pracujete nebo studujete v Praze, oceníte skvělou dostupnost do hlavního města. Autem po dálnici D8 ke stanici metra C Letňany nebo po výpadovce ke stanici metra A Bořislavka nebo Dejvická. Autobusem na metro A Bořislavka nebo na metro C Kobylisy. Můžete využít také pohodlné a spolehlivé vlakové spojení na Masarykovo nádraží, které je ve špičce k dispozici každých 20 minut.

Navíc v Kralupech sídlí mnoho českých i mezinárodních společností, které nabízejí pracovní příležitosti, pokud se rozhodnete ve městě zakotvit i profesně.

  • Klidná a oblíbená lokalita Lobeček
  • Obchodní domy v blízkosti projektu (Tesco, Lidl)
  • Rozlehlý park nabízející perfektní zázemí pro rekreaci a volnočasové aktivity
  • V Praze do 20 minut
  • Cyklostezka podél Vltavy
  • Sportovní stadiony ve městě (hokej, fotbal, plavání)
  • Zajímavé turistické cíle v okolí (Nelahozeves, Veltrusy, Okoř, Říp)